"1000 x Połącz Kropki" czyli odstresowujmy się kreatywnie! :)

17:46


Świat pędzi nieubłaganie, a my szukamy coraz to nowszych dróg na to, by się zatrzymać, oderwać od rzeczywistości, zrelaksować nie tylko ciało, ale też umysł. Psychologowie i naukowcy przekonują, że kolorowanki dla dorosłych to świetny doraźny sposób na stres i wyciszenie burzy emocji. A co jeśli pójdziemy w odrobinę inną stronę i zabawimy się w zaawansowane Połącz-Kropki, które chyba każdy pamięta z dzieciństwa? :) Ja sama nie mogę się na nie doczekać!

Już 13 stycznia na rynku pojawią się dwie wyjątkowe pozycje wydawnictwa Insignis - "1000 x połącz kropki. Arcydzieła" i "1000 x połącz kropki. Zwierzęta". Aż 1000 kropek do połączenia na każdym z wyjątkowych rysunków (25x35 cm) o niespotykanym poziomie szczegółowości! Łącząc kropki w książce Thomasa Pavitte'a każdy poczuje się artystą. Kreski oddadzą detale, cienie, rysy twarzy i pozostałe subtelności słynnych arcydzieł malarstwa i wspaniałych grafik ze zwierzętami.

Czyż nie brzmi to zachęcająco? :)You Might Also Like

9 komentarze

 1. Wersja z arcydziełami zapowiada się bardzo ciekawie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam jeszcze kilka obrazków z poprzednich wydań Foksalu, więc póki co się wstrzymam, ale będę miała na uwadze, że również Insignis przygotował swoją wersję zabawy. W dzieciństwie uwielbiałam łączyć kropki i chyba mi to zostało. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie przygarnęłabym wersję ze zwierzętami. Dawno nie bawiłam się w łączenie kropek, a jako dziecko bardzo to lubiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się na prawdę interesująco! Nie bawiłam się w łączenie kropek od wielu, wielu lat, ale w sumie, czemu nie? Były antystresowe kolorowanki dla dorosłych to czemu nie kropeczki? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie nie bardzo kręcą takie zabawy :]

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno zabawa przednia :)
  ZAPRASZAM!
  Uwaga Konkurs!
  Do wygrania jedna albo dwie książki.
  Przyłącz się!
  http://monweg.blog.onet.pl/2016/01/21/robie-konkurs-bo-moge-4/

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawe pozycje, szczególnie ta z dziełami malarstwa, jednak jako, że coś tam sama próbuję rysować, to wolałabym to właśnie sama zrobić, niż łączyć kropki :D
  pozdrawiam :)
  http://ifeelonlyapathy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Jako dziecko uwielbiałam łączyć kropki. Zawsze była to dla mnie łatwizna. Pomysł na takie coś dla dorosłych wydaje się bardzo ciekawym pomysłem. Chętnie się z tym zmierzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam inne kropki, ale naprawdę super zabawa no i oczywiście mam kolorowanki :) relaks murowany :)

  OdpowiedzUsuń