Już wkrótce w księgarniach „Dziennik uważności” – idea mindfulness na co dzień

19:44

Wydawnictwo Insignis przygotowało kolejną gratkę dla polskich czytelników ceniących pozycje wpisujące się w trend kreatywnego odstresowywania. Warto wspomnieć, że The Mindfullness Journal z 77 opinii na Goodreads uzyskał wysoką notę: 3,84 gwiazdki. Nie ukrywam, że jestem fanką tego typu pozycji, bo odkryłam, że są mi rzeczywiście pomocne w walce o codzienną dozę (niebezmyślnego - choć taki też jest potrzebny) relaksu. Poniżej przedstawiam Wam oficjalną zapowiedź obu tytułów.
Zbliża się premiera „Dziennika uważności”, niezwykłej książki opracowanej przez Corinne Sweet, uznaną psycholog i psychoterapeutkę. „Dziennik”, który do księgarń trafi 27 kwietnia, to zbiór prostych metod z techniki mindfulness, pomocnych w osiąganiu skupienia, harmonii i wewnętrznego spokoju niezależnie od sytuacji.

Wyjątkowości poradnika dopełniają ascetyczne ilustracje autorstwa Marcii Mihotich oraz wybór inspirujących myśli ze znanych dzieł. „Dziennik uważności” spełni też rolę doskonałego przyjaciela, dając przestrzeń na własne zapiski i refleksje.


Praktykowanie mindfulness stanie się jeszcze łatwiejsze dzięki oryginalnej „Kolorowance uważności” przygotowanej według reguł tej techniki przez francuską ilustratorkę i projektantkę Emmę Farrarons. Już wkrótce w księgarniach.


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Oba tytuły mają niedługo do mnie trafić i jestem ich bardzo ciekawa! Ta oprawa jest niesamowita, nie mogę przestać patrzeć się na te okładki! ♥

    OdpowiedzUsuń