Zapowiedź - Książka bez Sensu 2

20:53

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię książki z odstresowującymi, kreatywnymi zadaniami. Niedawno na polskim rynku ukazała się kolejna odsłona Książki bez Sensu. Już niedługo jej recenzję przeczytacie na moim blogu, tymczasem zapraszam na oficjalny news :)

W środę 14 września do księgarń trafiła druga odsłona „Książki bez sensu”! I tym razem Alfie Deyes – brytyjski vloger znany z kanału PointlessBlog (5 milionów subskrybentów!) – wypełnił „bezsensowne” strony aż po brzegi zwariowanymi wyzwaniami, zabawnymi zagadkami i prawdziwie wciągającymi zabawami.

„Książka bez sensu 2” to prawie dwieście stron zaskakujących zadań na jeszcze wyższym poziomie bezsensowności. Kreatywne do potęgi pomysły youtubera nikomu nie pozwolą się nudzić – czy to samodzielnie, czy w gronie przyjaciół. Wraz z „Książką bez sensu 2” pojawiła się darmowa aplikacja na smartfony oraz tablety, która pozwoli obejrzeć niedostępne nigdzie indziej filmiki z Alfiem, a także jeszcze aktywniej włączyć się w wykonywanie emocjonujących zadań.

Oglądnij filmik Alfiego, w którym opowiada polskim czytelnikom o swojej nowej książce:
Aplikację dedykowaną książce możecie pobrać pod poniższym linkiem (system Android)
https://play.google.com/store/apps/details?id=uk.co.blinkpublishing.tpbpolish2&hl=en_GB 

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Miałam kiedyś fazę na "Zniszcz ten dziennik" - taką bez niszczenia, ale właśnie z kreatywnym podejściem :)

    OdpowiedzUsuń