Johanna Kern - "Mistrz i Zielonooka Nadzieja" - informacja o książce

12:53


Johanna Kern to kanadyjska reżyserka i producentka filmowa, z pochodzenia Polka. W swojej karierze zrealizowała wiele filmów krótko metrażowych jak i produkcje fabularne. W dorobku ma też książkę fantasy  "Shadowland" opartą na własnej produkcji filmowej, a także pozycję autobiograficzną - "Mistrz i Zielonooka Nadzieja". Zarówno jej filmy jak i dzieła pisarskie otrzymały wiele nagród. Więcej o Johannie i jej działalności znajdziecie na stronie internetowej: http://johannakern.pl/.

Mistrz i Zielonooka Nadzieja jest nie tylko opowieścią o prywatnym i zawodowym życiu Johanny Kern, ale także, a może przede wszystkim, opisem transów, których doświadcza od wielu lat. W wizjach tych Kern poznała starożytnego Mistrza, który objawia jej różne prawdy dotyczące świata, w którym żyjemy, poruszając aspekty filozoficzne, psychologiczne, samorozwoju i wiele innych.

Niektóre opinie o książce:

„Myślę, że książka ta znajdzie sobie bardzo szeroką rzeszę czytelników, jak książka Carlosa Castanedy, autora światowego bestselleru. Pełna bogatych metafor, symboliki oraz intrygujących postaci z różnych światów, książka Johanny Kern jest artystycznym wyrazem, naukową podróżą, jak i prawdziwą historią życia.”
— Prof. dr. hab. Jerry Solfvin, profesor Centrum Studiów Indyjskich, przy Uniwersytecie Massachusetts Dartmouth (USA); badacz w Psychical Research Foundation (Fundacji Badań Metapsychicznych ) przy Uniwersytecie badań naukowych w Duke, USA —


„Przypomina mi ‘Księgi Urantii’ i ‘Kurs Cudów’. Książka ta jest znakomicie napisana, stając się fascynującym dokumentem, który przewyższa swą jakością inne prace opublikowane w tym gatunku. Obfity zasób informacji i wskazówek w niej zawartych zdecydowanie może pomóc każdemu kto jest zainteresowany własnym rozwojem.”
— Brian Van der Horst, pisarz, dziennikarz, terapeuta i konsultant; główny moderator w Europie Integralnego Instytutu Kena Wilbera —


„Johanna Kern jest świetną pisarką i opowiada swoją historię w ujmujący, lekki i zrozumiały dla przeciętnego czytelnika sposób. Czuję, że ‘Mistrz i Zielonooka Nadzieja’, z powodu znakomitej, trafiającej do każdego formy przekazu i swojej głębokiej mądrości, może mieć poważny wkład w rozwój i ogólne dobro każdego z nas.”
— Prof dr. hab Stanley Krippner, autor wielu książek i artykułów; ; profesor psychologii na Uniwersytecie Saybrook, USA; były prezes Stowarzyszenia Psychologii Humanistycznej, Parapsychologicznej oraz Towarzystwa Badań Snów —


Jeżeli interesuje Was taka tematyka - na pewno wyniesiecie z tej książki wiele dla siebie. Jest obszerna, napisana przyjemnym językiem i czyta się bardzo dobrze.

You Might Also Like

0 komentarze