O mnie

Jestem 25-letnią studentką socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Książki towarzyszą mi od zawsze, a w zasadzie od "Psa, który jeździł koleją". Dopiero ta pozycja uświadomiła mi, kilkuletniemu dziecku, że książki to nie tylko miłe historyjki opatrzone obrazkami, ale także godziny refleksji i głębsze przesłanie.
Potem były wakacje spędzane u Babci, gdzie prześcigaliśmy się z kuzynem w ilości przeczytanych w te dwa letnie miesiące książek. Tak pochłonęłam wszystkie książki Siesickiej.

W liceum podbierałam Mamie i Bratu książki z ich półek. A potem poszłam na nietrafiony kierunek studiów i w mojej literackiej historii powstała duża luka.
Po rozpoczęciu studiów na kierunku, który mi odpowiada jak żaden inny, zapisałam się do wszystkich okolicznych bibliotek i powróciłam do mojej odłożonej na chwilę pasji. Często napadam też na składy taniej książki, by wyszukać perełki za mój skromny, studencki budżet.
Teraz postanowiłam moją miłością do książek podzielić się z Wami. I mam nadzieję, że choć jedną osobę zachęcę do przeczytania czegoś ciekawego.
Agata

Spis miejsc, w których możecie mnie znaleźć znajduje się w sekcji "Gdzie mnie znaleźć" rozwijanego menu O mnie ;)