Blogerki, które spadły z nieba w krakowskiej drukarni :)

14:25

Dzięki kreatywności i uprzejmości wydawnictwa ZNAK, razem z 9 innymi blogerkami, miałam okazję uczestniczyć w szpiegowskiej zabawie połączonej z promocją książki Kobieta, która spadła z nieba. Zabawa była przednia - musiałyśmy wysilać nasze mózgownice, by odczytać zaszyfrowane wiadomości, przechwycić tajne komunikaty z blogów przeciwniczek, a wszystko tak naprawdę opierało się na naszej umiejętności współpracy. Ta doprowadziła nas wszystkie do sukcesu - mimo, że o chwil kilka drużyna niebieskich była od nas szybsza, wszystkie zostałyśmy uhonorowane dyplomami oraz nagrodą w postaci wycieczki do drukarni i pakietu książek wydawnictwa Znak.

Wizyta w drukarni okazała się owocna nie tylko w ciekawe doświadczenie i możliwość dotknięcia procesu tworzenia książek, które jako blogerki tak bardzo kochamy, ale również w serdeczne znajomości, które - jak mniemam - przetrwają długo :) Liczę, że podobną ekipą wybierzemy się na krakowskie targi książki (o tak, będziecie tam mogli spotkać szaloną Waniliową).

Pozwólcie, że zaprezentuję Wam blogerki, z którymi przyszło mi przeżyć naprawdę fajną przygodę :)


Dominika z bookeriada.pl
Monika z Magnolie
Agata z Agatonistka
Nadine z Bo ma być mrucznie
Gosiarella z W krainie stronWięcej zdjęć z naszej wycieczki możecie już obejrzeć na blogach niektórych dziewcząt :) Jako ta, która prowadzi kanał filmowy na youtube, podzielę się z Wami filmem, który nakręciłam tego dnia.
Po krótkim, wesołym wstępie następuje część filmu, w którym zobaczycie jak wygląda praca w drukarni :) 
Od minuty 7:30 będziecie mogli zobaczyć nas w wersji szalonej, wyluzowanej i bardziej prywatnej :)

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Ale Wam zazdroszczę:)
  Strasznie żałuję, ze nie dałam rady przyjechać :(
  A tak chciałam Was poznać :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna sprawa :) Czytałam u jednej blogerki na temat tej akcji i nie powiem, chętnie bym wzięła udział w czymś taki. Jeszcze ta wizyta w wydawnictwie... Mam nadzieję, że będziemy miały okazję się spotkać, bowiem na Targach w Krakowie na pewno będę ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym was spotkać na targach. W który dzień idziecie, bo ja pewnie w sobotę. Chcę się załapać na asę larsson;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie fajna inicjatywa ze strony Znaku, zazdroszczę takiej zabawy :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna zabawa, tylko pozazdrościć:)

  OdpowiedzUsuń