"Jesteś cudem" - zapowiedź wydawnictwa Insignis

15:01


Już 6 listopada nowa książka Reginy Brett, autorki bestsellera „Bóg nigdy nie mruga”. Jesienną premierę 50 nowych, niezwykłych felietonów docenią nie tylko czytelniczki poprzedniej książki autorki, która swoimi opowieściami potrafi zdziałać cuda – obudzić natchnienie i zainspirować do działania.
Jej pierwsza książka wydana w Polsce "Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu" spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem polskich czytelników i do tej pory cieszy się ogromną popularnością Trafiła na listy bestsellerów m.in. New York Timesa.

W listopadzie ukaże się kolejna jej książka "Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym". To zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które budzą natchnienie. Choć każdy z nich to zupełnie inna historia, zebrane razem tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze.

Regina Brett prowadzi swój własny talk-show w Stanach, pisze książki oraz stale wspomaga organizacje non profit (http://www.reginabrett.com/) W promocji książki będzie uczestniczyć sama Regina Brett, wieloletnia dziennikarka, doświadczona przez los uważna obserwatorka życia. Autorka odwiedzi nasz kraj w dniach od 12 do 18 listopada.


„Jesteś cudem” to przepiękne opowieści, które zamknięte w okładkach tworzą wiarygodny przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze. Wydawcą obu książek Reginy Brett w Polsce jest wydawnictwo Insignis.

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Jestem bardzo ciekawa, chociaż felietony to nie mój konik to chętnie przeczytam :)

    OdpowiedzUsuń