POTWORY W TOKIO – Grą Roku 2014!

15:19

Potwory w Tokio
Egmont Polska
Cena: 119,00 zł
Polska wersja światowego bestsellera „King of Tokyo” Grą Roku 2014. Eksperci związani z rynkiem gier planszowych i karcianych docenili wydane przez Egmont Polska „Potwory w Tokio”.


GamesFanatic.pl – najstarszy serwis o grach planszowych i karcianych w Polsce - w ramach plebiscytu Planszowa Gra Roku przyznał główną nagrodę Gra Roku 2014 planszówce „Potwory w Tokio” wydanej przez Egmont Polska. Tytuł Gry Roku przyznawany jest planszówkom, które cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania, ale fakt, że zachęcają do wspólnego spędzania czasu w gronie rodziny i znajomych oraz rozbudzają zainteresowania potencjalnych nowych graczy.

Polski sukces „Potworów w Tokio” potwierdzają 22 zdobyte nominacje oraz nagrody na całym świecie. W tym:

Najlepsza gra planszowa  (Włochy 2012)
Najlepsza gra dziecięca (USA 2012)
Najlepsza gra rodzinna (USA 2012)
Najlepsza gra imprezowa (USA 2012)
Najlepsza gra rodzinna  (Holandia 2013)

„Potwory w Tokio” to emocjonująca kościana gra imprezowa przeznaczona dla 2 do 6 graczy, rekomendowana osobom w wieku powyżej 8 lat. Autorem gry jest Richard Garfield, amerykański profesor matematyki oraz twórca najpopularniejszej na świecie kolekcjonerskiej gry karcianej: Magic the Gathering. Rewelacyjne ilustracje do planszówki stworzył Benjamin Raynal.
Dlaczego warto w nią zagrać? Powodów jest wiele. Ma ona stosunkowo proste i pomysłowe zasady, a także klimatyczne ilustracje. Każda gra jest dynamiczna i emocjonująca. Dodatkowo zróżnicowane karty sprawiają, 
że poszczególne rozgrywki są niepowtarzalne.


Więcej informacji o nagrodzie Gra Roku: www.planszowagraroku.pl

Więcej informacji o grach planszowych Egmontu: www.KrainaPlanszowek.pl


You Might Also Like

3 komentarze

 1. Może Mikołaj mi taką przyniesie? ^^

  Pozdrawiam, naczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie nadążam za wszelkimi grami, które pojawiają się na rynku, jednak jesli gra otrzymuje takie wyróżnienie, to przyjrzę się jej bliżej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nasuwa się tylko jedno stwierdzenie - POLAK POTRAFI ;)

  OdpowiedzUsuń