"Zakupoholizm" Katarzyny Kucewicz - nowa książka, która być może sprawi, że Twoje "kupić" zmieni się w... "nie kupić"

19:55

Nakładem wydawnictwa Samo Sedno ukazała się książką Katarzyny Kucewicz "Zakupoholizm". Czytając jej zapowiedź wydaje mi się, że będzie ona w stanie zarówno zaspokoić moją socjologiczno-psychologiczną ciekawość jak i być może wesprze odwyk od tzw. "comfort shopping", który właśnie przechodzę :-) O autorce i samej pozycji czytałam w najnowszym numerze JOY, tym bardziej chętnie sięgnę po książkę. A Wy?


Katarzyna Kucewicz

Zakupoholizm

Jak samodzielnie uwolnić się od przymusu kupowania?


  • Zakupy są dla ciebie lekarstwem na stres?
  • Zdarza ci się kupować rzeczy, których nie potrzebujesz lub na które cię nie stać?
  • Często masz wyrzuty sumienia z powodu zrobionych zakupów?

Jeśli tak, prawdopodobnie jesteś zakupoholiczką/zakupoholikiem.
Jednak od nałogu kupowania można się uwolnić!

W Polsce z uzależnieniem od zakupów boryka się ok. 2 mln ludzi. Nałóg kompulsywnego kupowania dotyczy zarówno kobiet (80%), jak i mężczyzn. Częściej mieszkańców dużych miast, osób z wyższym wykształceniem i zamożnych.

Zakupoholizm to pierwsza na polskim rynku książka dotycząca kompulsywnych zakupów, która zawiera autorski program pracy z własnymi przekonaniami oraz szczegółowy test pozwalający ocenić stopień uzależnienia od zakupów.
Poradnik skonstruowany jest tak, jak przebiegałby warsztat samokontroli podczas indywidualnej terapii z psychologiem. W drodze ku wolności od przymusu kupowania towarzyszy Katarzyna Kucewicz, doświadczona psycholożka i psychoterapeutka, która wskazuje, jak poradzić sobie z głodem zakupowym, i pomaga w podjęciu dobrej decyzji: kupić czy nie kupić?
Katarzyna Kucewicz – psycholożka, psychoterapeutka, ekspertka w programie „Rozmowy w Toku” oraz audycjach radiowych i programach telewizyjnych. Prowadzi terapię uzależnień behawioralnych, szczególnie zakupoholizmu. Autorka licznych artykułów na temat kompulsywnych zakupów. Więcej informacji: www.kucewiczpiotrowicz.pl.
Liczba stron: 242
ISBN 978-83-7788-651-9
Cena: 34,90 zł (5% VAT)
Format: 14,8x 21 cm


Recenzja na Waniliowych Czytadłach pojawi się wkrótce

You Might Also Like

1 komentarze