Gorące zapowiedzi dla wielbicieli fantastyki

17:41

Dla wszystkich, którzy znają bestsellerową serię gier Mass Effect – nadchodzi oficjalny prequel wyczekiwanej gry firmy BioWare! 

Już 26 kwietnia wielbiciele dobrej fantastyki oraz serii Mass Effect znajdą na księgarskich półkach „Mass Effect: Andromeda. Nexus początek” autorstwa K.C. Alexandra oraz Jasona M. Hough. Powieść będzie doskonałym uzupełnieniem gry, która właśnie miała swoją premierę.
Nexus to olbrzymia stacja kosmiczna, centrum dowodzenia i zarządzania kolonizacją. Kiedy jego załoga budzi się po trwającym setki lat śnie, odkrywa wszechobecne zniszczenia na statku, do którego zdążają już arki z kolonistami. Cała misja staje pod znakiem zapytania. Sloane Kelly, dyrektor do spraw bezpieczeństwa, musi zmierzyć się z niełatwym zadaniem: zaprowadzić porządek i zidentyfikować zagrożenie. Jeśli nie uda się jej tego dokonać, Inicjatywa Andromeda może zakończyć się fiaskiem.

Oto koloniści wielu ras – turiańskiej, salariańskiej, asari, ludzkiej i innych – stają w obliczu niewyobrażalnych zagrożeń i niezbadanych obszarów kosmosu.

Link do fragmentu ISSUU: http://bit.ly/czytaj-mass-effect

Nowa powieść z uniwersum Assassin’s Creed

Już 26 kwietnia do księgarń trafi nowa powieść osadzona w stworzonym przez firmę Ubisoft świecie Assassin’s Creed, której autorką jest doskonale znana fanom serii Christie Golden. Bohater „Assassin’s Creed: Herezja”, Simon Hathaway, to członek Wewnętrznego Sanktuarium Zakonu Templariuszy. Dzięki nowemu modelowi Animusa, maszynie służącej do odczytywania pamięci genetycznej, Simon ma możliwość bezpośredniego doświadczania historii poprzez wspomnienia swojego przodka, Gabriela Laxarta, który walczył ramię w ramię z legendarną Joanną d’Arc.

Simon Hathaway odkrywa fakty, na które nie był przygotowany: dowiaduje się, jak głęboko sięgają źródła konfliktu templariuszy i asasynów, a także jak wiele gotów był zrobić jego przodek dla ukochanej kobiety. Poznając dawne tajemnice, bohater musi zmierzyć się z odpowiedzią na niebezpieczne pytanie: kto tak naprawdę jest heretykiem, a kto prawowiernym wyznawcą?

Wydawnictwo Insignis zaprasza do zapoznania się z fragmentem książki pod linkiem: http://bit.ly/herezja-czytaj.
Książka już w przedsprzedaży – „Assassin’s Creed: Herezja” kupisz na stronie: http://bit.ly/herezja.


Czy interesują Was powyższe tytuły? A może czekacie na jakieś inne nadchodzące premiery? Dajcie znać w komentarzach :-)

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Fanką fantastyki jestem ale te pozycje nie dla mnie, bardziej pachną mi s-f :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jestem wielbicielką fantastyki? Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, skoro moją ulubioną książką, która zajmuje szczególne miejsce w moim sercu jest Harry Potter a z drugiej strony - nic poza HP nie przeczytałam z tego gatunku i póki co nie zamierzam :) Więc te propozycje chyba pominę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja fanką nie jestem, ale lubię próbować nowych rzeczy więc na pewno będę miała na uwadze te pozycje ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam fantastykę, więc to coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak najbardziej jestem zainteresowana, fantastyka, fantasy, science fiction, to moje jedne z ulubionych klimatów. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń