Dr Doreen Virtue - Karty - Przesłania Aniołów. Każdego dnia inne.

10:28

Karty, które dziś Wam prezentuję, mają za zadanie odpowiedzieć nam na codziennie pytania, naprowadzić nas na odpowiednią drogę i dać wskazówki co do dalszego postępowania.
Są trzy sposoby korzystania z owych kart: można zadając jedno pytanie wylosować jedną kartę z podpowiedzią anielską, wylosować trzy karty (z których jedna odnosi się do przeszłości związanej z sytuacją o którą pytamy, druga do teraźniejszości, a trzecia jest podpowiedzią na przyszłość), lub losować codziennie rano jedną kartę z przesłaniem na dany dzień.
W zestawie oprócz kart dostajemy mini podręcznik, który po pierwsze tłumaczy w jaki sposób z kart korzystać, czym one w ogóle są, oraz rozszerza przesłanie każdej karty, dzięki czemu łatwiej zinterpretujemy ich przekaz i dopasujemy do problemu, o który pytamy.
Traktowałam karty raczej jako codziennie inspiracje niż jako wróżbę, aczkolwiek przed egzaminem, który pisałam na początku września, zapytałam je o to jak sobie poradzę i zrobiłam rozkład trzech kart. Ku mojemu zaskoczeniu karty odpowiedziały, że obecna sytuacja wynika z moich poprzednich zaniedbań (co oczywiście jest prawdą), jeśli zacznę działać teraz, to wszystko potoczy się pomyślnie (co tłumaczę oczywiście zabraniem się do nauki :)), a przyszłość przyniesie pozytywne zmiany :)
Traktuję to trochę z przymrużeniem oka, ale i tak mocno się zdziwiłam.

Karty te są przepięknie wydane. Znajdują się w solidnym pudełku, mają złocone brzegi, a grafiki na nich zawarte są naprawdę śliczne.
Karty będą wspaniałym prezentem dla osób interesujących się astrologią i ezoteryką. Będą też wspaniałym towarzyszem dla ludzi, którzy chcą nadać znaczenia zwyczajnym, codziennym chwilom dzięki codziennym przesłaniom, które możemy traktować jako inspiracje do działania.
To moje drugie spotkanie z Dr Doreen Virtue, ale pierwsze z kartami. Mam nadzieję, że ani jedno, ani drugie nie będzie ostatnie.


A na koniec: co pokazały karty anielskie gdy zapytałam je o przyszłość mojego bloga?
7+/10

Za możliwość zapoznania się z kartami i inspirowania się nimi każdego dnia, dziękuję z całego serca wydawnictwa 

You Might Also Like

13 komentarze

 1. No to dobrze Ci karty wywróżyły blogową przyszłość :) Oby tak dalej! Niestety tematyka wpisu kompletnie mi nie leży, ale cieszę się, że Ty jesteś zadowolona. Baw się dobrze Sama-Wiesz-Gdzie ;) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że i Tobie karty wywróżyły coś, co ma miejsce rzeczywiście. ;)
  Spotkałam się z kartami Dr Doreen Virtue, ale były nieco inne. "Dar od Aniołów. Karty misji życiowej". Wydanie dość podobne. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ciekawe, sama z chęcią bym im się przyjrzała bliżej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przesądna nie jestem ale traktując je jako inspirację uważam że to naprawdę fajny pomysł. Chętnie podarowałabym je przyjaciółce, która uwielbia anioły, szkoda tylko że są dość drogie...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja podobnie jak alison2 bardzo przesądna nie jestem, ale również posłużyłabym się kartami jako inspiracją na dany dzień :) myślę, że to fajna sprawa;)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo chciałabym mieć takie karty :) Naprawdę przydałyby się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No nie wiem, bardziej ciągnie mnie do tarota ;D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. O nie, chyb anie dla mnie takie "anielskie" gadżety ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. ALe tu u Ciebie milusio :) Bardzo mi się podoba tło :) Hmm, a karty bardzo ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudne zmiany:):):)
  A jeśli chodzi o karty, to ja raczej nie wierzę w takie rzeczy, aczkolwiek przyznaję, że są piękne:):):) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń