Efekty remontu :)

23:58

Remont uznaję za zakończony sukcesem :) Nie lubię korzystać z gotowych szablonów (choć ostatnio z braku czasu to robiłam), więc tym razem postanowiłam zrobić to po swojemu. Uwierzcie, szukanie odpowiedniego tła, tworzenie prostego, a schludnego nagłówka, dopasowanie szerokości to katorga i masa "zmarnowanego" czasu, ale najgorsze to cytaty... Spędziłam 4 godziny na tym, żeby rozgryźć jak je zrobić i jak ich używać. A zamienianie starych na nowe to naprawdę bardzo żmudna praca. Dlatego na razie cytaty (czyli opisy książek) zmieniłam tylko w 4 ostatnich recenzjach.

Co się zmieniło?

1. Tło
2. Nagłówek

3. Sposób opisywania książek

4. Po lewej stronie na pasku bocznym, pod wyzwaniem z Good Reads, znajdziecie taką oto zakładeczkę informującą o tym jakie książki w najbliższym czasie planuję przeczytać i zrecenzować. Oczywiście, na pewno między nie będę wplatać inne, bo nigdy nie trzymam się ustalonego ramowego planu czytania :) ale tych recenzji możecie zawsze spodziewać się wkrótce.


Mam nadzieję, że zmiany są na lepsze. Najbardziej zależy mi na przejrzystości i unikalności mojej książkowej przystani i zależy mi też, aby moi czytelnicy dobrze się tu czuli i chcieli wracać. Dlatego jeżeli będziecie mieli jakiekolwiek uwagi czy sugestie - piszcie śmiało :)

You Might Also Like

14 komentarze

 1. Też przez jakiś czas miałam taką zakładkę "co wkrótce zrecenzuję", ale nigdy się tego nie trzymałam i z neij zrezygnowałam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też, ale postanowiłam się jakoś mobilizować :D zobaczymy jak wyjdzie :)

   Usuń
 2. Oj, ja również ostatnio dokonywałam zmian na swoim blogu i doskonale wiem, że jest to żmudna praca. Zawsze podobało mi się u Ciebie, więc wcześniej było ładnie, a teraz jest również bardzo dobrze. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Remonty to zawsze czlowieka wykoncza :D Ale efekt pracy - extra:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kawał dobrej roboty. :)
  U siebie dawno już nie robiłam gruntownego remontu (na razie pasuje mi tak, jak jest), ale doskonale pamiętam ile czasu musiałam poświęcić na to, żeby było tak jak sobie wymyśliłam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja wolę nie obiecywać, co mam w planach na przyszlość do recenzowania, bo... zwykle tego nie wiem. Chcę przeczytać konkretną ksiązkę, a pod wpływem chwili biorę się za inną:)
  Ładny blog, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tamten wystrój również mi się podoba, ale zmiany każdemu są potrzebne :) Najważniejsze, że na lepsze :) Dobra robota.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten wystrój jest o wiele fajniejszy ;p
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  booksloovers13xd.blogspot.com - o książkach
  pati13xd-onlygirls.blogspot.com - dla dziewczyn ;d

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładnie, naprawdę ładnie tutaj :) A najważniejsze, że Tobie się podoba!
  Oj wiem, co czułaś. Wczoraj cały dzień męczyłam się ze stworzeniem szablonu. Jak już wydawało mi się, że jest prawie gotowy i mogę odpocząć, by później do niego wrócić, on po godzinie się rozjechał na wszelkie możliwe strony! Miałam dość, szukałam gotowych. Nie ma. Innych? Nie ma. W końcu trafiłam na ten, jaki mam i chyba jest dobrze. :)
  A u Ciebie nadal jest przejrzyście, a to najważniejsze. Idę poobserwować resztę zmian!

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne zmiany. Nowy wygląd bardzo mi się podoba, ma klimacik :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo podoba mi się nagłówek.
  I zgadzam się z versatile, nowy wygląd jest bardzo klimatyczny :)

  OdpowiedzUsuń
 11. moje gratulacje :)
  najważniejsze, żeby Tobie obecny wygląd się podobał, bo to w końcu Twoje miejsce w sieci :)

  OdpowiedzUsuń