"Girl Online" Zoe Sugg wkrótce w Polsce!

13:08

Ci, którzy są na bieżąco ze światowym rynkiem wydawniczym na pewno słyszeli o książce "Girl Online" vlogerki Zoe Sugg, na YouTubie znanej pod pseudonimem Zoella. W serwisie Goodreads pozycja ma już ponad 5,000 ocen, a średnia z każdym dniem pnie się w górę (podchodzi już pod 4/5 gwiazdek, co w przypadku GR oznacza naprawdę dobry tytuł!). Chyba już wiecie, do czego zmierzam? Otóż tak! Wydawnictwo Insignis w pierwszym kwartale roku 2015 wyda polski przekład! Zapraszam Was do lektury krótkiej informacji o "Girl Online", której możecie zacząć niecierpliwie wyczekiwać!

Zoe Sugg, znana jako Zoella, jest 24-letnią brytyjską vlogerką. Jej vlogi poświęcone urodzie, modzie, stylowi życia subskrybuje ponad 9 milionów użytkowników YouTube, a liczba wyświetleń często przekracza 12 milionów miesięcznie. W 2011 Zoe zdobyła nagrodę Cosmopolitan Blog Award dla "Najlepszego Bloga o Urodzie" w kolejnym roku otrzymała nagrodę dla "Najlepszego Vloggera" w kategorii uroda. W 2013 i 2014 roku otrzymała nagrodę dla "Najlepszego  Brytyjskiego Vlogera" w ramach Radio 1 Teen Awards rozdawanych przez BBC Radio 1 oraz nagrodę Nickeledeon Kid's Choice Award dla "Ulubionego Brytyjskiego Vloggera".

"Girl Online" to najszybciej sprzedająca się książka w Wielkiej Brytanii w 2014 roku. Powieść w pierwszym tygodniu po premierze sprzedała się w ponad 78 tys. egz. "Girl Online" porusza niektóre z najważniejszych problemów, z jakimi spotykają się dzisiejsze nastolatki. Autorka zachowuje przy tym lekki ton narracji zwyczajnej dziewczyny.


You Might Also Like

8 komentarze

 1. słyszałam o tej książce i cieszę się, że będzie u nas dostępna ;)
  obserwuję;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiam się nad kupnem :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tej vlogerce, ale chyba nie oglądałam żadnego jej vlogu. Jakoś szczególnie nie jestem zainteresowana tą książką, ale jakbym miała okazję ją przeczytać, to czemu nie :)

  http://ksiazki-moim-zyciem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym bardzo zdobyć tę książkę i jeśli moje oszczędności mi na to pozwolą to chętnie ją kupię. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasami oglądam Zoelle, ale po książkę raczej nie sięgnę

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowny blog, wspaniale piszesz
  zapraszam do mnie
  http://zakladkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. you have a lovely blog.. please put a translator i want to visit often.. i am following your blog, please follow back. melodyjacob1.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Wprost nie mogę się doczekać premiery tej książki w Polsce.
  Niestety w najbliższym czasie nie mam nawet możliwości przeczytania po angielsku, więc ...

  OdpowiedzUsuń