Zapowiedź - "Tam gdzie śpiewają drzewa"

13:11

"Viana jedyna córka księcia z Rocagrís wraz z nadejściem wiosny planuje swój ślub z ukochanym Robianem z Castelmar, któremu przyrzeczona została jeszcze gdy byli dziećmi. Jednak podczas święta zimowego przesilenia na zamek przybywa Wlik, rycerz z gór, aby ostrzec króla Nortii o zbliżającej się inwazji stepowych barbarzyńców. Robian, książę, jak i pozostali rycerze, zmuszeni są bronić swojego króla i ziem. Większość z nich ginie w walce i królestwo zostaje podbite przez barbarzyńców. Pozostali przy życiu rebelianci wraz z Vianą postanawiają uwolnić królestwo Nortii spod panowania okrutnego i pozornie nieśmiertelnego króla Haraka. Aby zwyciężyć, muszą poznać tajemnicę Wielkiego Lasu i dotrzeć tam, gdzie śpiewają drzewa..."

Dla zmęczonych codziennymi problemami i przytłaczającym zimowo-wiosennym przesileniem, topniejącym śniegiem i wieczorną marcową szarugą... Dreams Wydawnictwo ma nie lada niespodziankę! Książkę, która pozwoli wszystkim oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości i wciągnie w zaczarowany świat!
Już samo patrzenie na przepiękną okładkę daje ukojenie, a sam opis historii daje przedsmak magicznych chwil! Trzymałam ją już w rękach w księgarni i obiecałam sobie, że przeczytam!


You Might Also Like

7 komentarze

 1. Ta książka jawi mi się niczym jakaś piękna baśń, jestem zaintrygowana i to bardzo, a i okładkę ma prześliczną :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale przepiękna okładka. Zaciekawiła mnie

  OdpowiedzUsuń
 3. I kolejna zapowiedz tej ksiazki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fakt, okładka jest magicznie cudowna! :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę Ci, abyś mogła ją przeczytać, jak najszybciej! I oczywiście podzielić się wrażeniami z nami! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już nie mogę się doczekać kiedy książka wpadnie w moje ręce :)

  OdpowiedzUsuń