INFORMACJA I FRAGMENTY: Stanisław Lem - "Niezwyciężony", audiobook

20:30

Dziś mam informację dla miłośników audiobooków, ale nie tylko! Myślę, że propozycja ta spodoba się nie tylko fanom słuchowisk książkowych, ale może do nich przekonać sceptyków. Bo po audiobook z taką obsadą i to takiego autora... sięgnąć warto!

Na rynku polskim dostępna jest już kolejna superprodukcja, największego w Polsce producenta i dystrybutora audiobooków. Audioteka.pl po raz kolejny udowodni, że rynek dźwiękowych książek staje się coraz ważniejszym elementem kultury. Tym razem udostępni nam dzieło Stanisława Lema „Niezwyciężony”. 

Ta super produkcja to wielowymiarowy teatr dźwięku, gdzie głosy kilkudziesięciu aktorów, między innymi Daniela Olbrychskiego, Wiesława Komasy i Arkadiusza Jakubika, wcielają się w role bohaterów literackich „Niezwyciężonego”. Błyskotliwe dialogi przeplatane są znakomitą muzyką jednego z najbardziej innowacyjnych, polskich zespołów rockowych „Ścianka”. Słowa, muzyka i złożone efekty dźwiękowe, przestrzennie otoczą słuchacza i wprowadzą go w niezwykły świat Stanisława Lema.

W świat „Niezwyciężonego” wprowadzą nas Krystyna Czubówna jako narrator oraz mistrzowie dubbingu W rolę bohaterów wcielą się m.in: Daniel Olbrychski, Marcin Kowalczyk, Wiesław Komasa, Arkadiusz Jakubik, Janusz Łagodziński, Mirosław Zbrojewicz, Radosław Popłonikowski, Sławomir Holland, Eryk Lubos.

Zapraszamy do zapoznania się z fragmentami tego audiobooka

You Might Also Like

3 komentarze

  1. kiedyś przy czasie musze się przełamać i spróbować audio... tylko że jakoś opornie mi wychodzi przełamanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie przepadam za audiobookami, jakoś niespecjalnie mogę się skupić.

    OdpowiedzUsuń
  3. Podobnie jak wieksozsc nie lubie audiobookow.

    OdpowiedzUsuń