ZAPOWIEDŹ - KSIĄŻKA BEZ SENSU - ALFIE DEYES!

19:58

„Książka bez sensu” Alfiego z PointlessBlog już za 15 lipca w księgarniach!15 lipca do  księgarń w całej Polsce trafia kreatywna książka vlogera Alfiego Deyesa (prywatnie chłopka Zoelli) z niezwykle popularnego kanału PointlessBlog subskrybowanego przez cztery miliony czytelników. „Książka bez sensu” to blisko dwieście stron kreatywnych rozrywek dla każdego. Jak zapowiada na okładce sam autor – to książka rozpoczęta przez niego, ale dokończona przez czytelników.

Alfie oraz wydawca Insignis Media zapraszają do wspólnej zabawy: zaprojektuj własny wehikuł czasu, ćwicz jogę, rozwiązuj zagadki – twórz, baw się, szalej; poznawaj siebie i dokazuj wraz z przyjaciółmi!
To nie wszystko – aby wykorzystać możliwości tego dziennika szaleństw, wydawca udostępnia polską werjsę aplikacji „Książka bez sensu”. Czytelnicy znajdą tam filmiki z Alfiem oraz mnóstwo wyjątkowych materiałów. Dzięki niej można podpatrzyć, jak sam autor wykonał niektóre zadania.Ja już mam swój egzemplarz i jestem zachwycona :) Będę się z Wami dzielić moimi bohomazami :)

You Might Also Like

4 komentarze

 1. Chyba się w to pobawię :) żeby zrekompensować brak "zniszcz ten dziennik" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam "Zniszcz Ten Dziennik", ale po kilku miesiącach po prostu mi się znudził i teraz stoi sobie na półce. Mimo wszystko kupię "Książkę bez sensu", bo uwielbiam Alfiego, a książkę już widziałam na zagranicznym youtube ;)

  coffeethebook.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie książki to bardzo kreatywny pomysł ze strony autorów. Wiele osób czytając czasami książki ma ochotę coś w niej pozmieniać. Teraz mają na trochę okazję. Mogą tworzyć coś własnego, tak jakby rozwijać myśl autora. Mimo wszystko uważam, że pomysł na tego typu książki trzeba jeszcze trochę udoskonalić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co sadzisz o tej książce sadzisz ze jest warta zakupu?

  OdpowiedzUsuń