ROZDANIE DLA CZYTELNIKÓW BLOGA! :)

22:41


Jest Was już 368! Chcę Wam podziękować za wszystkie komentarze, słowa wsparcia i czas, który poświęcacie na czytanie moich recenzji. Bez Was Waniliowe Czytadła nie miałyby racji bytu! Przygotowałam dla Was dwie nagrody książkowe - niespodzianki. Aby o nie zawalczyć napiszcie w komentarzu odpowiedź na pytanie:

jakie wpisy oprócz klasycznych recenzji chcesz czytać na moim blogu?

Macie czas do końca kwietnia. 

You Might Also Like

12 komentarze

 1. Ostatnio widziałem recenzję w formie prezentacji PREZI, fenomenalnie to wyglądało, fajnie by było zobaczyć coś takiego u Ciebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym chciała zobaczyć comiesięczne nowości wydawnicze, raz na jakiś czas artykuł o czymś interesującym, nie koniecznie bezpośrednio o książkach, a np. autorach, śmierciach autorów, wydawnictwach, współpracach (o tak, coś takiego bardzo chętnie), początki w blogosferze, dlaczego akurat You Tube etc. Może recenzje jakichś komiksów? Stosiki (no, wiadomo), przegląd blogów książkowych...
  Mogłabym tak jeszcze wymieniać, ale te powyższe najchętniej czytam na blogach prócz recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bardzo chętnie zobaczyłabym posty... o Tobie. O tym, jak sobie żyjesz, co poza książkami Cię pasjonuje, a może o tym, co chciałabyś światu powiedzieć na jakieś ważne i wzniosłe tematy... :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uwielbiam Twoje recenzje, więc nic mi do szczęścia innego nie potrzeba, ale jakieś coś felietonopodobnego, też by mnie ucieszyło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z chęcią poczytałabym posty na tematy, które ostatnio cię nurtują, martwią, coś cię zastanawia, chciałabyś o tym pogadać i nawiązać jakąś dyskusję z czytelnikami :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja chętnie poczytałabym o filmach czy serialach, jakie lubisz. Różnej maści zestawienia, przykładowo, komedii romantycznych. Takie rzeczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobiście bardzo lubię posty/ filmiki typu TBR. Chciałabym zobaczyć coś takiego w twoim wydaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. może jakieś ciekawe felietony? np co najbardziej denerwuje przy czytaniu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyznam, że recenzję lubię najbardziej, ale z wielką przyjemnością zobaczyłabym u Ciebie takie popularne w blogosferze posty typu: co przeczytałaś w miesiącu, co zamierzasz przeczytać, jakie książki zasiliły półki Twojej biblioteczki. Ale także jakiś fajny tag, np. TMI Book Tag, z którego moglibyśmy sporo ciekawych rzeczy się dowiedzieć o Tobie i Twoich czytelniczych gustach :) Najbardziej jednak chciałabym przeczytać post o tym, co umila Ci czytanie :) Czy jakaś muzyka, czy może coś do jedzenia, a może jakiś zapach? Coś, co przydatne jest dla każdego mola książkowego :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeżeli o mnie zaś chodzi uwielbiam posty i wszelkiego rodzaju teksty filozoficzne, które mówią o głębokich znaczeniach wydarzeń z tego świata, lub chociażby dyskusje na temat np. kary śmierci. Mogłabyś też pisać posty na temat bieżących kontrowersyjnych czy też ciekawych sprawach, które mają miejsce obecnie, nie tylko w Polsce, ale w też w innych częściach naszego świata.

  OdpowiedzUsuń
 11. Moim zdaniem barkuje u Ciebie od czasu do czasu postów o innej niż ta książkowa tematyce. Bo chociaż kocham książki to czasami chcicałabym poczytać o czymś innych, Mogłabyś dodać też coś więcej o sobie, np. popularny room tour czy coś w tym stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Chciałabym zobaczyć cykl jakie książki polecasz w danym miesiącu, co wyszło nowego i co warto przeczytać.

  OdpowiedzUsuń